On-line seminář

ChatGPT - praktický workshop

Příklady, návody, inspirace

Optimální postupy od špiček v oboru

Zdeněk Valut

Zkoušíte, co vše aplikace ChatGPT dokáže? Chtěli byste ji propojit s dalšími nástroji? Rádi byste se inspirovali u ostatních uživatelů a prošli s odborníky své dotazy? Přihlaste se na praktický workshop.

Co se dozvíte?

Workshop je rozdělený na tři ucelené části. První nejkratší část uvádí publikum do odvětví AI /umělé inteligence), popisuje její praktickou implementaci do zaběhlé společnosti v podobě marketingové agentury YDEAL a představuje možnosti propojení různých AI nástrojů v praxi například právě s ChatGPT, včetně praktických ukázek.  

Druhá část se zaměřuje na samotný ChatGPT, princip fungování a typické využití. Uvádí optimální postup práce s tímto AI nástrojem, představuje zajímavé prompty (zadání) a řešení situací. Dává tipy k používání a blíže se věnuje praktickému využití v rámci analýzy sdělení, vylepšení textů, výzkumu trhu, role play a mnoha dalšího. Dále ukazuje možnosti API integrace, automatizaci a provázanosti s nástroji třetích stran. 

Ve třetí části se zaměříme na case study z prostředí marketingu, konkrétně tvorba kompletní marketingové strategie / kampaně a její realizace v podobě ChatGPT s porovnání s reálnou, již realizovanou kampaní. Zde prezentujeme na reálných případech možnosti sekvenčního zadávání pro optimální a kontinuální výstupy. Věnujeme se generování nápadů, výzkumu trhu, customer journey, tvorbě webových stránek, strategii, video produkci a získávání zpětné vazby. 

Závěr prezentace obsahuje výhled do nejbližší budoucnosti a ukázky toho, co můžeme dále od společnosti OpenAI a jejich ChatGPT očekávat. 

Obsah

Blok 1: Úvod a základní principy
Co je to ChatGPT a na jakém principu funguje.
Využití nástroje, práce s prompty pro optimální výsledky, sekvenční promptování, role play, API integrace a provázanost, tipy a triky, netradiční využití, práce s výstupy.

Blok 2: Reálné využití v marketingu
Ukázka okruhů využití, jako jsou sociální sítě, SEO, copywriting, tvorba marketingové strategie, research a výzkum trhu, mailing, weby, videoprodukce, atd.
Příklady konkrétního využití včetně ukázky reálných promptů.

Blok 3: Budoucnost ChatGPT
Nová verze 4 a co umí, pluginy, automatizace a vizualizace.

Blok 4: Diskuse
Prostor pro otázky, sdílení zkušeností a diskusi nad využitím ChatGPT.

Výhody pro Vás

Bezproblémový přenos
 • Zúčastněte se on-line, je to snadné.
 • Ušetříte čas a náklady na dopravu.
 • Webinář si můžete pustit kdekoliv, na jakémkoliv zařízení, stačí připojení na internet a sluchátka.
 • Nemusíte nic instalovat, stačí připojit se na naše stránky a my vás provedeme potřebným nastavením. Odkaz vám zašleme den před konáním a také hodinu před začátkem webináře.
 • Garantujeme vám plnou technickou podporu před i během přenosu - telefonicky, e-mailem či pomocí on-line chatu. Nemusíte mít žádné technické dovednosti.
 • Pro přenos používáme špičkové vybavení a intuitivní streamovací prostředí.
 • Během školení můžete lektorovi položit dotaz prostřednictvím chatu.
Kvalitní podklady
 • Získáte špičkové pracovní materiály zpracované lektorem.
Odpovědi odborníka
 • Získáte odpovědi na své dotazy k tématu semináře.
 • Můžete je položit přímo na semináři.
 • Máte-li dotaz ještě před začátkem semináře, pošlete nám ho na info@kursy.cz
Osvědčení o absolvování
 • Osvědčení o vaši účasti na školení vám zašleme automaticky e-mailem.
 • Obsahuje název semináře, datum konání a časový rozsah.
 • Všechna osvědčení vám také schováváme na našich stránkách v sekci Můj účet, můžete tak své vzdělávání doložit i zpětně.
Sledujte i ze záznamu
 • Nehodí se vám termín semináře? Přihlaste se i tak a podívejte se na jeho záznam.
 • Záznam máte dostupný 7 dní po skončení semináře.
 • Najdete ho na stejné adrese jako původní live stream.
 • K jeho přehrání nemusíte nic instalovat.

Lektor

Zdeněk Valut

Chief executive officer ve společnosti YDEAL.cz.

Více informací a další semináře lektora

Termíny a místo konání

22.4.2024

10:00 - 12:00

On-line

Cisco Webex

Přihlásit Připomenout

1990

Ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.
ChatGPT Umělá inteligence AI

O tématu školení

Kurz umělé inteligence: Získejte praktické dovednosti v používání umělé inteligence

Pokud se zajímáte o umělou inteligenci a chcete se naučit, jak ji efektivně používat, náš kurz umělé inteligence je přesně pro vás. Během kurzu se budeme zaměřovat na praktické aspekty a příklady používání umělé inteligence ve skutečných situacích.

Představíme vám konkrétní příklady, jak umělou inteligenci efektivně využívat.

Jedním z hlavních cílů kurzu je naučit vás, jak aplikovat konkrétní techniky a algoritmy umělé inteligence ve svých projektech. Tyto praktické příklady vám umožní získat pevné dovednosti v oblasti používání umělé inteligence a uplatnit je ve svém profesním životě.

Během kurzu se také seznámíte s nejnovějšími nástroji a technologiemi, které jsou k dispozici pro práci s umělou inteligencí. Naučíte se, jak nasadit umělou inteligenci ve svých projektech.

Připojte se k našemu kurzu umělé inteligence a získejte praktické dovednosti, které vám umožní efektivně a úspěšně využívat umělou inteligenci ve vaší práci. Nenechte si ujít tuto příležitost rozšířit své znalosti a stát se výkonným uživatelem umělé inteligence.