Školení na míru

Daňové a účetní novinky v roce 2020

RNDr. Ivan Brychta

Školení na míru na téma Daňové a účetní novinky v roce 2020 Vás seznámí s již schválenými nebo připravovanými změnami v daňové a účetní oblasti pro rok 2020 a 2021. Budou zmíněny i novinky v zákonech s daněmi a účetnictvím souvisejících. Obsah semináře bude přizpůsoben aktuálnímu vývoji legislativy v době konání semináře.

Téma školení: Daňové a účetní novinky v roce 2020
Termín konání: dle domluvy
Počet účastníků: dle domluvy
Počet dnů konání: 1 den, 5 hodin (1 hodina = 60 minut)

Časový harmonogram: 

 • 9:00 - 10:30 - školení (1. část)
 • 10:30 - 10:45 - přestávka
 • 10:45 - 12:15 - školení (2. část)
 • 12:15 - 12:30 - přestávka
 • 12:30 - 14:00 - školení (3. část) + diskuze 
  (časový harmonogram může být upraven dle vašich přání)

Podkladové materiály: zajistí Verlag Dashöfer ve spolupráci s lektorem


Prostory: vhodné školicí prostory Vaší společnosti 
V případě zájmu může vhodné školicí prostory, organizaci, potřebné technické vybavení (projektor, flipchart) a občerstvení pro účastníky zajistit rovněž Verlag Dashöfer.

Návrh obsahu školení na míru:

   • očekávané změny v daních z příjmů 
   • očekávané velké změny v zákoně o DPH 
   • očekávané změny dalších daňových zákonů, např. daňového řádu, zákona o evidenci tržeb , zákona o dani z hazardních her, a souvisejících předpisů 
   • očekávané změny v účetních předpisech
   • další změny v návaznosti na legislativní proces

   Výklad bude ilustrován na příkladech a bude doplněn aktuálními stanovisky GFŘ a MF k dané problematice. Rovněž budou zdůrazněny aktuální postupy ve srovnání s předchozím stavem.

  Cena školení na míru: cena bude stanovena individuálně dle Vaší přesné specifikace a požadavků. Poskytujeme slevy v případě objednávky více školicích dnů, stálým zákazníkům a nevýdělečným organizacím. 

  V ceně školení na míru je mimo jiné i odpovědní servis před a po semináři - k tématu školení nám můžete poslat své dotazy, my je předáme lektorovi a odpovědi Vám budou zodpovězeny přímo na semináři nebo Vám budou zaslány e-mailem. S lektorem je také možné před školením e-mailem nebo telefonicky konzultovat jeho podrobný obsah. 

  Lektor

  RNDr. Ivan Brychta

  Je od roku 1995 daňovým poradcem zapsaným na seznamu Komory daňových poradců ČR a má více jak dvacetiletou praxi v daňovém, účetním a ekonomickém poradenství, včetně spolupráce na auditech společností. Kromě daňového poradenství se věnuje rozsáhlé přednáškové činnosti (včetně vedení on-line a video seminářů) a svými články přispívá do různých…

  Více informací a další semináře lektora

  Poptávka školení na míru

  Input:

  O tématu školení

  Mezi pojmy, kterými se na semináři budeme zabývat, můžeme zařadit mimo jiné:

  novela zákona o DPH, daňové novinky 2020, zákon o daních z příjmů 2020, DPH 2020, změny v účetnictví, daňové novinky, daně 2020 atd.