Seminář je určen pro
ředitelky mateřských škol; učitelky mateřských škol; absolventi kvalifikačního studia "Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky".
Cíl semináře
Ztrácíte se v záplavě změn v oblasti dokumentace a legislativy spojené s problematikou dvouletých dětí v mateřských školách?
Přijďte diskutovat a hledat řešení s kolegyní, učitelkou, ředitelkou, lektorkou, autorkou odborných textů a především osobností aktivně působící v pedagogické praxi, která pro Vás připravila ojedinělý seminář, který zahrnuje všechna témata, která aktuálně ředitelky a učitelky mateřských škol nejvíce "pálí".
Obsah semináře
I. Legislativa a problematika dětí mladších 3 let
- školský zákon
- RVP PV
- dokumentace v mateřské škole
- koncepce zařazování dětí od 2 let věku
- požadavky České školní inspekce
- základní přehled v problematice požadavků PO
II. Základní orientace v problematice hygieny a stravování
- požadavky na hygienu
- nakládání s odpady
- příčiny nechutenství a odmítání stravy
III. Příklady dobré praxe
- zkušenosti ze zahraničí
- analýza pro zařazování dětí raného věku do mateřských škol
- rizika a limity dvouletých dětí
Účastníci získají zdarma:
Předlohu vstupní diagnostiky dítěte
Inspiraci pro zpracování Adaptačního plánu mateřské školy
Předlohu dotazníku pro rodiče dítěte nastupujícího do Mš
Časový harmonogram semináře
8.30 – 9.00 – prezence účastníků
9.00 – 11.00 – přednáška (1. část)
11.00 – 11.15 – přestávka s občerstvením
11.15 – 13.00 – přednáška (2. část)
13.00 – 14.00 – oběd
14.00 – 16.00 – přednáška (3. část + diskuze)
Lektor
Termíny a místo konání
22.9.2017
9:00 -16:00
Praha
Tento termín již nelze objednat. Jakmile vypíšeme nový, dáme Vám vědět. Nechte nám prosím na sebe kontakt.
Firemní školení na míru Vám rádi připravíme na poptavka@kursy.cz.
O tématu školení
Na tomto školení se setkáte s pojmy jako:
Mateřská škola, dvouleté dítě v mateřské škole, seminář MŠ, dvouleté děti v mateřských školách, dvouleté dítě v MŠ, seminář, MŠ školení, školský zákon, dvouleté děti v MŠ, koncepce zařazování dětí, zařazování dětí do mateřských škol, zařazování dětí do MŠ, nástup dítěte do MŠ, věk dítěte při nástupu do MŠ.
Kvalitní lektoři
Skuteční odborníci zodpoví i ty nejzapeklitější dotazy. Přijďte se přesvědčit!
Základem každého školení je kvalitní lektor. My spolupracujeme jen s těmi nejlepšími. Naši lektoři mají mnohaletou praxi ve svém oboru a zároveň se dlouhodobě zabývají firemním vzděláváním.
Rádi Vám s našimi lektory zajistíme školení na míru. Vyberte si odborníka z naší databáze lektorů.
I na webinářích zodpoví lektoři Vaše dotazy a projdou s Vámi odborný obsah stejně kvalitně, jako na prezenčním školení.
Garance kvality
Stýská se vám po letech, kdy jste nic nemuseli? Vše zařídil někdo jiný a na vás bylo jen užít si to. Přesně tak fungují naše semináře.
Nemusíte nic zařizovat. Všechny technické záležitosti nechte na nás. Vy jen přijdete nebo se připojíte, zbytek nechte na nás.
On-line semináře (webináře) i videosemináře připravujeme se stejnou péčí jako ty prezenční.
Na přípravě našich vzdělávacích kurzů si dáváme záležet. Propojujeme know-how lektorů s potřebami našich zákazníků. Na semináři se nemusíte o nic starat, soustředíte se jen na obsah semináře, zbytek zajistíme my.
Spokojenost s našimi vzdělávacími kurzy průběžně vyhodnocujeme a na veškeré náměty týkající se kvality a možného vylepšení organizace firemního školení a e-learningu ihned reagujeme. Zákazník je u nás vždy na prvním místě. Rádi zodpovíme jakýkoliv Váš dotaz týkající se firemního vzdělávání, ať již ve formě e-learningu, prezenčního školení zaměstnanců nebo firemního školení na míru.
Všechny kurzy připravujeme ve stejně vysokém standardu.
Spokojení účastníci
Nasloucháme vám. Nechte nás plnit vaše přání.
Každý rok proškolíme tisíce účastníků na stovkách vzdělávacích akcí. Díky nim získáváme pravidelnou zpětnou vazbu a můžeme tak naše kurzy neustále vylepšovat. Využíváme pohodlné profesionální konferenční prostory, pro on-line semináře aplikaci Adobe Connect, Cisci Webex nebo YouTube a pro videosemináře naši vlastní aplikaci. V ceně všech prezenčních konferencí a seminářů je občerstvení. U celodenních seminářů je v ceně i oběd. Pokud máte na občerstvení specifické požadavky např. z důvodu alergie, rádi Vám vyjdeme vstříc.