Školení na míru

On-line školení na míru na Vaše téma

Potřebujete v současné situaci proškolit své zaměstnance v bezpečí Vaší firmy nebo přímo v jejich domovech při home office? Můžeme připravit on-line seminář neboli webinář přesně podle vašich potřeb a přání. Zúčastnit se můžete odkudkoliv. Stačí Vám pouze počítač s internetem a sluchátka. E-learningový kurz připravíme na Vaši míru a po jeho skončení se můžete podívat na záznam. Během školení můžete lektorovi položit dotaz prostřednictvím chatu.

Téma: On-line školení na míru na Vaše téma

Termín konání: dle domluvy

Počet účastníků: dle domluvy

Počet dnů konání: dle domluvy

Časový harmonogram: dle vašich přání

Podkladové materiály: elektronicky

Cena školení na míru: Cena on-line semináře na míru je individuální a vždy závisí na tématu, předpokládané délce trvání a konkrétních požadavcích zákazníka. Poskytujeme slevy v případě objednávky více školicích dnů, stálým zákazníkům a nevýdělečným organizacím. 

V ceně on-line školení na míru je mimo jiné i odpovědní servis před a po semináři - k tématu školení nám můžete poslat své dotazy, my je předáme lektorovi a odpovědi Vám budou zodpovězeny v průběhu on-line semináře. S lektorem je také možné před školením e-mailem nebo telefonicky konzultovat jeho podrobný obsah. 

K vybraným tématům nabízíme měsíční přístup zdarma do našich on-line portálů pro všechny učastníky. Účastníci tak mohou prezenční školení doplnit samostudiem odborných textů a videoseminářů.

Lektor

Vhodného lektora vybereme na základě Vašich požadavků. S odborníkem na danou problematiku budete moci konkrétně prodiskutovat právě to, co je pro Vás důležité a co Vás trápí.

Budou Vás školit profesionálové v daném oboru, kteří mají rozsáhlé lektorské i praktické zkušenosti. Disponujeme rozsáhlou databází lektorů a školitelů, díky čemuž dokážeme připravit seminář nebo školení takřka na jakékoliv téma.

Lektor

Termíny a místo konání

termín bude upřesněn

On-line

On-line

Ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.