Školení na míru

Školení na míru na Vaše téma

Potřebujete přizpůsobit obsah školení Vašim potřebám nebo proškolit větší počet zaměstnanců přímo ve Vaší firmě nebo organizaci? Přímo ve vaší firmě Vám připravíme školení na problematiku, kterou potřebujete vyřešit nebo Vás proškolíme v oblastech, ve kterých se chcete zlepšit.

Téma: Školení na míru na Vaše téma
Termín konání: dle domluvy
Počet účastníků: dle domluvy
Počet dnů konání: dle domluvy
Časový harmonogram: dle vašich přání
Podkladové materiály: zajistí Verlag Dashöfer ve spolupráci s lektorem
Prostory: vhodné školicí prostory Vaší společnosti nebo se o celé organizační zabezpečení můžeme postarat my. Můžeme pro Vás najít vhodné školicí prostory, postarat se o organizaci v průběhu semináře, zajistit potřebné technické vybavení (projektor, flipchart) i zajistit občerstvení pro účastníky.

Cena školení na míru: Cena semináře na míru je individuální a vždy závisí na tématu, předpokládané délce trvání a konkrétních požadavcích zákazníka. Poskytujeme slevy v případě objednávky více školicích dnů, stálým zákazníkům a nevýdělečným organizacím. 

V ceně školení na míru je mimo jiné i odpovědní servis před a po semináři - k tématu školení nám můžete poslat své dotazy, my je předáme lektorovi a odpovědi Vám budou zodpovězeny přímo na semináři nebo Vám budou zaslány e-mailem. S lektorem je také možné před školením e-mailem nebo telefonicky konzultovat jeho podrobný obsah. 

K vybraným tématům nabízíme měsíční přístup zdarma do našich on-line portálů pro všechny učastníky. Účastníci tak mohou prezenční školení doplnit samostudiem odborných textů a videoseminářů.

Lektor

Vhodného lektora vybereme na základě Vašich požadavků. S odborníkem na danou problematiku budete moci konkrétně prodiskutovat právě to, co je pro Vás důležité a co Vás trápí.

Budou Vás školit profesionálové v daném oboru, kteří mají rozsáhlé lektorské i praktické zkušenosti. Disponujeme rozsáhlou databází lektorů a školitelů, díky čemuž dokážeme připravit seminář nebo školení takřka na jakékoliv téma.

Poptávka školení na míru

Input: