On-line seminář

Současná situace ohledně COVID -19 a souvislosti s BOZP 2

Ondřej Vraný

Druhé pokračování on-line relace ohledně vlivů současné situace ohledně epidemie onemocnění COVID-19 na oblast BOZP s listárnou nad vašimi dotazy.

Po příznivých ohlasech na relaci 20.3.20202 pro Vás redakce BOZPprofi ve spolupráci s autory, lektory a jinými odborníky připravuje on-line relaci, která se snaží reagovat na nastalou situaci a její aspekty pro oblast BOZP. Část programu relace se bude skládat také z odpovědí na vaše dotazy, o které poprosíme odborníky. 

Dotazy a podněty můžete zasílat na vrany@dashofer.cz nebo vkládat do dokumentu na Google Docs.

Obsah relace:

 • vývoj situace po dalším týdnu
 • "domácí úkoly" moderátora z 20.3.2020:
  • možnosti uznání COVID-19 jako nemoci z povolání,
  • vybavování zaměstnanců OOPP,
  • DYI dezinfekce a sterilizace,
  • termíny a lhůty prohlídek,
  • další lhůty předepsané legislativou, jejichž plnění je nastalou situací ohroženo,
  • další tipy pro úpravu a režim homeoffice
 • listárna, reakce na další dotazy

(témata dotazů budeme postupně doplňovat podle toho, jak budou přicházet a jak na ně budeme získávat odpovědi a reakce)

Účast na relaci je ZDARMA. Pokud se formát osvědčí, rádi bychom jeho další pokračování postupně posouvali k co nejvyšší míře interaktivity a rozšířili i na jiná témata z BOZP a souvisejících oblastí, a až to podmínky opět umožní, třeba i se zajímavými hosty.

On-line semináře - vzdělávejte se kdekoliv

On-line seminář neboli webinář je způsob vzdělávání přes internet vedený lektorem v reálném čase. Zúčastnit se ho můžete kdekoliv. Stačí Vám k tomu jen počítač s internetem a sluchátka. Naše e-learningové kurzy trvají maximálně dvě hodiny, po jejich skončení se můžete podívat na jejich záznam. Během školení můžete lektorovi položit dotaz prostřednictvím chatu. On-line semináře probíhají v aplikaci Adobe Connect. Link k přihlášení do virtuální místnosti Vám pošleme den před konáním semináře na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce. 

Kapacita místnosti v prostředí Adobe Connect je 100 osob. Očekává se, že počet účastníků bude vyšší. V takovém případě budete moci relaci sledovat na YouTube streamu na nějž Vám také zašleme odkaz. 

Termíny a místo konání

27.3.2020

12:00 - 13:30

On-line

Tento termín již nelze objednat. Jakmile vypíšeme nový, dáme Vám vědět. Nechte nám prosím na sebe kontakt.

Ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.