Seminář

Zaměstnavatel před soudem: Jak neprohrát pracovněprávní spor

Bonus 2 vstupenky do kina Cinestar

JUDr. Jaroslav Stránský

Seznámení s aktuálními výsledky rozhodovací činnosti soudů v pracovněprávní oblasti a zprostředkování jejich významu. Na základě prezentace proběhlých sporů si účastníci semináře odnesou nejen poučení o tom, jakých chyb se zaměstnavatelé musí vyvarovat, nýbrž také návod ke správnému a bezrizikovému postupu.

Bonus

pro každého účastníka 2 vstupenky  na libovolný 2D film či 3D film do kina Cinestar (12 kin po celé ČR)

Seminář je určenm pro:

personalisty, manažery lidských zdrojů, specialisty v oblasti práce a mezd, vedoucí zaměstnance. Soukromý i veřejný sektor.

Cíl semináře:

seznámení s aktuálními výsledky rozhodovací činnosti soudů v pracovněprávní oblasti a zprostředkování jejich významu. Na základě prezentace proběhlých sporů si účastníci semináře odnesou nejen poučení o tom, jakých chyb se zaměstnavatelé musí vyvarovat, nýbrž také návod ke správnému a bezrizikovému postupu.

Obsah semináře:

Rozhodovací činnost Nejvyššího soudu zejména v oblasti skončení pracovního poměru, odškodňování pracovních úrazů a odměňování.

Výsledky rozhodovací činnosti Ústavního soudu v pracovněprávní oblasti (přípustnost rozvázání pracovního poměru pro porušení povinnosti zaměstnance, ochrana soukromí, rovné zacházení a zákaz diskriminace)

Spory mezi zaměstnavateli a kontrolními orgány (inspekce práce, správa sociálního zabezpečení) a aktuální významná rozhodnutí Nejvyššího správního soudu.

Časový harmonogram:

08:30 – 09:00  prezence účastníků

09:00 – 10:30  přednáška (1. část)

10:30 – 10:45  přestávka s občerstvením

10:45 – 12:00  přednáška (2. část)

12:00 – 13:00  oběd

13:00 – 16:00  přednáška (3.část + diskuse)

Lektor

JUDr. Jaroslav Stránský

Jaroslav Stránský je odborníkem na pracovní právo a právo sociálního zabezpečení.

Po absolvování Právnické fakulty Masarykovy univerzity pracoval na právním oddělení Českomoravské konfederace odborových svazů. V současné době působí na Katedře pracovního práva a sociálního zabezpečení na Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně.

Věnuje se…

Více informací a další semináře lektora

Termíny a místo konání

10.2.2016

9:00 - 16:00

Praha

Tento termín již nelze objednat. Jakmile vypíšeme nový, dáme Vám vědět. Nechte nám prosím na sebe kontakt.

3 290,- Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.