Školení na míru

NEN pro zadavatele

doc. JUDr. Ing. Radek Jurčík, Ph.D.

Školení na míru na téma NEN pro zadavatele Vás seznámí se základy právní úpravy veřejných zakázek a NEN a základními principy jeho používání a fungování. Krok za krokem bude ukázán postup zadání veřejné zakázky a podání nabídky. S odborníkem na danou problematiku budete moci konkrétně prodiskutovat právě to, co je pro Vás důležité a co trápí právě Vaši firmu či organizaci.

Téma školení: NEN pro zadavatele
Termín konání: dle domluvy
Počet účastníků: dle domluvy
Počet dnů konání: 1 den, 6 hodin (1 hodina = 60 minut)

Časový harmonogram: 

 • 9.00 – 12.00 – seminář (1. část)
 • 12.00 – 13.00 – přestávka na oběd
 • 13.00 – 16.00 – seminář (2. část) + diskuze
  (časový harmonogram může být upraven dle vašich přání)

Podkladové materiály: zajistí Verlag Dashöfer ve spolupráci s lektorem
Všichni účastníci získají měsíční přístup zdarma do placené sekce portálu www.vzprofi.cz – Veřejné zakázky profi – databáze vzorů a tipů pro zadávání veřejných zakázek.

Prostory: vhodné školicí prostory Vaší společnosti 
V případě zájmu může vhodné školicí prostory, organizaci, potřebné technické vybavení (projektor, flipchart) a občerstvení pro účastníky zajistit rovněž Verlag Dashöfer.

Návrh obsahu školení na míru:

 • Základy právní úpravy veřejných zakázek a NEN
 • NEN a jeho charakteristika
 • Základní principy jeho používání a fungování
 • Postup krok za krokem praktického zadání veřejné zakázky a podání nabídky
 • Bezpečnost informací
 • Podpůrné služby pro NEN
 • Výhody a nevýhody NEN

Cena školení na míru: Cena bude stanovena individuálně dle Vaší přesné specifikace a požadavků. Poskytujeme slevy v případě objednávky více školicích dnů, stálým zákazníkům a nevýdělečným organizacím. 

V ceně školení na míru je mimo jiné i odpovědní servis před a po semináři - k tématu školení nám můžete poslat své dotazy, my je předáme lektorovi a odpovědi Vám budou zodpovězeny přímo na semináři nebo Vám budou zaslány e-mailem. S lektorem je také možné před školením e-mailem nebo telefonicky konzultovat jeho podrobný obsah. 

Lektor

doc. JUDr. Ing. Radek Jurčík, Ph.D.

Absolvoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v roce 1998, v roce 2002 ukončil na této fakultě doktorské studium (Ph.D., obor správní právo) a habilitoval se na práci „Veřejné zakázky a PPP projekty“ (2010, obor Finance). Jmenovaný pracoval na Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže na odboru dohledu nad zadáváním veřejných zakázek po dobu 2…

Více informací a další semináře lektora

BONUS PRO ÚČASTNÍKY

Všichni účastníci získají měsíční přístup zdarma do placené sekce portálu www.vzprofi.cz – Veřejné zakázky profi – databáze vzorů a tipů pro zadávání veřejných zakázek.

Poptávka školení na míru

Input: