On-line seminář

Současná situace ohledně COVID -19 a souvislosti s BOZP

Ondřej Vraný

V souvislosti se současnou situací ohledně epidemie nákazy novým koronavirem způsobujícím onemocnění COVID-19 vyvstává také mnoho otázek v oblasti zajišťování BOZP a jejích pracovněprávních přesahů.

Redakce BOZPprofi pro Vás ve spolupráci s autory, lektory a jinými odborníky připravuje streamovou relaci, která snaží reagovat na nastalou situaci. Část programu relace se bude skládat také z odpovědí na vaše dotazy, o které odborníky poprosíme. 

Dotazy a podněty můžete zasílat na vrany@dashofer.cz nebo vkládat do dokumentu na Google Docs.

Obsah relace:

  • rekapitulace situace
  • aktuální stav
  • pracovněprávní souvislosti
  • další aspekty pro BOZP
  • listárna, reakce na dotazy

(témata dotazů budeme postupně doplňovat podle toho, jak budou přicházet a jak na ně budeme získávat odpovědi a reakce)

Účast na relaci je ZDARMA. Pokud se formát osvědčí, rádi bychom jeho další pokračování postupně posouvali k co nejvyššší míře interaktivity a rozšířili i na jiná témata z BOZP a souvisejících oblastí, a až to podmínky opět umožní, třeba i se zajímavými hosty.

On-line semináře - vzdělávejte se kdekoliv

On-line seminář neboli webinář je způsob vzdělávání přes internet vedený lektorem v reálném čase. Zúčastnit se ho můžete kdekoliv. Stačí Vám k tomu jen počítač s internetem a sluchátka. Naše e-learningové kurzy trvají maximálně dvě hodiny, po jejich skončení se můžete podívat na jejich záznam. Během školení můžete lektorovi položit dotaz prostřednictvím chatu. On-line semináře probíhají v aplikaci Adobe Connect. Link k přihlášení do virtuální místnosti Vám pošleme den před konáním semináře na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce.

Termíny a místo konání

20.3.2020

10:00 - 11:30

On-line

Tento termín již nelze objednat. Jakmile vypíšeme nový, dáme Vám vědět. Nechte nám prosím na sebe kontakt.

Ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.