Input:
Input:
Jméno a příjmení musí být správně vyplněno!
Chybný formát e-mailové adresy.
Zadávejte bez mezinárodní předvolby.
Podmínky registrace

Firemní vzdělávání

Zaměstnávání cizinců a vysílání zaměstnanců do zahraničí (výklad pravidel z pohledu pracovněprávních, daňových a pojistných předpisů včetně tzv. prosazovací směrnice)
19.4.2018, zdroj: Verlag Dashöfer
Po absolvování semináře budou mít účastnicí jasno o všech povinnostech souvisejících se zaměstnáním cizinců v ČR a vysíláním zaměstnanců z pohledu všech předpisů, aby se vyhnuli sankcím.
Dokumenty
Systém evidence přepravy nebezpečných odpadů (SEPNO) a elektronické ohlašování do ISPOP
12.4.2018, zdroj: Verlag Dashöfer
2. 5. 2018 vstupuje v platnost velká změna v ohlašování přepravy nebezpečných odpadů.
Dokumenty
Účetnictví pro začátečníky
6.4.2018, zdroj: Verlag Dashöfer
Seminář je určen pro začínající účetní, pro účetní, které si chtějí účetnictví zopakovat, a pro účetní, které mají na starosti účetnictví celé společnosti.
Dokumenty
Systém evidence přepravy nebezpečných odpadů (SEPNO) a elektronické ohlašování do ISPOP
27.3.2018, zdroj: Verlag Dashöfer
2. 5. 2018 vstupuje v platnost velká změna v ohlašování přepravy nebezpečných odpadů. Cílem semináře je Vás na tuto změnu připravit.
Dokumenty
Ochrana osobních údajů, GDPR a účetnictví
23.3.2018, zdroj: Verlag Dashöfer
Cílem semináře je seznámit účastníky s vysoce aktuálním tématem - ochranou osobních údajů (GDPR) z pohledu účetnictví. Pořádáme v Praze i Brně.
Dokumenty
Akrylamid a další procesní kontaminanty v potravinách - legislativní požadavky
13.3.2018, zdroj: Verlag Dashöfer
11. dubna 2018 vstupuje v platnost nařízení Komise (EU) 2017/2158, kterým se stanoví zmírňující opatření a porovnávací hodnoty pro snížení přítomnosti akrylamidu v potravinách.
Dokumenty
Pracovní doba podle ZP, komplikované mzdové výpočty, dovolená
9.3.2018, zdroj: Verlag Dashöfer
Na semináři se dozvíte vše o problematice pracovní doby a tuto problematiku si procvičíte na praktických příkladech, dozvíte se jak řešit komplikované situace a budete upozorněni na nejčastější chyby ve výpočtech a na co si dávat pozor při řešení této agendy.
Dokumenty
Systém evidence přepravy nebezpečných odpadů (SEPNO) a elektronické ohlašování do ISPOP
1.3.2018, zdroj: Verlag Dashöfer
Seminář určený pro odesílatele nebezpečného odpadu, na které se vztahuje povinnost podle § 40 odst. 8 zákona o odpadech.
Dokumenty
Příklady z oblasti DPH nebo účetnictví pro pokročilé
21.2.2018, zdroj: Verlag Dashöfer
Připravili jsme zcela nové semináře určené pro ty, kteří se ve své praxi setkávají s problematičtějšími případy z oblasti DPH nebo účetnictví.
Dokumenty
Odpočet na podporu odborného vzdělávání
12.2.2018, Ing. Zdeněk Morávek
Jedním z odpočtů od základu daně je odpočet na podporu odborného vzdělávání, který je upraven v § 34f až § 34h ZDP. Jedná se o úpravu, která byla do ZDP zavedena od 1. 1. 2014. Důvodem pro zavedení tohoto odpočtu je nutnost prohloubení spolupráce škol a zaměstnavatelů především v oblasti sdílení výrobních (učebních) prostředků, předávání zkušeností a získávání pracovních návyků žáků a studentů přímo na pracovišti zaměstnavatele.
Dokumenty