Odbornost lektorů

Pečlivý výběr lektorů

Našimi lektory jsou prověření odborníci z praxe se zkušenostmi v oblasti firemního školení. Při jejich výběru klademe důraz jak na jejich odbornost, tak na jejich prezentační dovednosti.

Již v okamžiku přihlášení na kurz víte, který lektor ho povede. Přesvědčte se o tom v naší nabídce prezečních seminářů, on-line seminářů či konferencí.

Styl výkladu

Každý lektor se soustředí na srozumitelnost výkladu a přínos pro praxi. Na školení je prostor pro dotazy a odpovědi. Své dotazy můžete zaslat i před konáním školení, budou pak zodpovězeny v jeho průběhu.

Používané metody

Metody používané našimi lektory se liší v závislosti na formě vzdělávacího kurzu. Některé manažerské kurzy mají podobu workshopů, jiné fungují jako konzultační semináře, pořádáme také konference.

Samostatnou kapitolou je pak e-learning – on-line semináře, on-line videozáznamy seminářů, on-line kurzy, certifikované vzdělávací kurzy, databáze Videocampus – při přípravě mají lektoři na zřeteli, že se jedná o distanční formu školení zaměstnanců, a tomu přizpůsobují svůj výklad.

V neposlední řadě nabízíme firemní školení na míru (in-house), které vždy zajistíme přesně podle Vašich představ.

Více o lektorech kurzů

Více o lektorech a databázi lektorů našich prezenčních školení zaměstnanců i e-learningových kurzů naleznete zde

O nás