Hotel Amarilis

Hotel Amarilis, Štěpánská 613/18, Praha 1

Spojení hromadnou dopravou:

  • Tram číslo 2, 3, 5, 6, 9, 14, 24

- zastávka "Vodičkova"

- pěšky ulicí Školská. Na křižovatce s ulicí Řeznická zahnete doleva a projdete do ulice Štěpánská, kde už mírně vlevo naproti přes silnici uvidíte Hotel Amarilis.

- zastávka "Václavské náměstí" (= výstup metra A/ B "Můstek")

- ze zastávky vyjděte na Václavské náměstí nahoru směrem k Muzeu, zahněte do první ulice napravo a jděte stále ulicí Štěpánská až uvidíte na levé straně Hotel Amarilis.

  • Metro:

- trasa A/ C – stanice „Muzeum“ - Výstup směr Václavské náměstí a dále dolů po levé straně náměstí, zahněte do ulice Štěpánská a jděte stále rovně až uvidíte na levé straně Hotel Amarilis

- trasa A/ B – stanice „Můstek“ - Výstup směr Václavské náměstí a dále nahoru směrem k Muzeu, zahněte do ulice Štěpánská napravo a jděte stále rovně ulicí Štěpánská až uvidíte na levé straně Hotel Amarilis.

  • Vlak:

Hlavní nádraží a dále tramvají číslo 9 – zastávka „Václavské náměstí", nebo metro C – stanice "Muzeum", nebo pěšky cca 20 minut směrem na Václavské náměstí.

Možnosti parkování

Parkovat lze na veřejných parkovištích:

- garáže Alcron Hotel Prague: Štěpánská 623/40, Praha 1 - WEB - 100Kč/h.

- Mr. Parkit Václavské náměstí: Václavské nám. 799/48, Praha 1 - WEB - 6 hodinový blok od 299 Kč.

Vstup do hotelu a umístění konferenčních prostor

Po vstoupení do hotelu je hned napravo recepce, která Vás nasměruje do sníženého přízemí hotelu, kde jsou konferenční prostory. Cesta je také označena směrovací tabulí. Využít lze schody nebo i výtah.

O nás